Komparsa it paslaugos

IT priežiūros paslauga

      UAB „Komparsa“ siūloma paslauga  - tai IT sistemų administravimas, kompiuterinės ir programinės įrangos priežiūra įmonėms ir jų filialams visoje Lietuvoje. UAB "Komparsa" siekia tapti Jūsų organizacijos išoriniu IT skyriumi.

 

      Pagal priežiūros sutartį neparduodamos darbo valandos, o mokamas sutartas fiksuotas abonentinis mokestis už visus darbus, atliekamus prižiūrint kompiuterinę bei programinę įrangą, todėl mes esame suinteresuoti kad Jūsų įmonės informacinė struktūra veiktų be sutrikimų, o atsiradę gedimai būtu šalinami per maksimaliai trumpą laiką.

 

 

Tai paslauga, kurios paskirtis - užtikrinti efektyvų, saugų ir nenutrūkstamą įmonės informacinės sistemos darbą.

 

Tai darnus ir kvalifikuotas IT profesionalų kolektyvas, kuris padės jums pasiekti jūsų tikslus.

 

Tai žinios, kompetencija ir patirtis, sukauptos per 28 metus darbo IT paslaugų rinkoje.

 

 

Pagal abonentinę IT sistemos priežiūros sutartį UAB “Komparsa” atlieka šiuos darbus:

 

 

1. Auditas ir įrangos paruošimas priežiūrai:

Pasirašius abonentinę IT infrastruktūros priežiūros sutartį, atliekamas IT įrangos auditas, gaunama tiksli informacija apie IT infrastruktūros būklę, saugumą, paruošiamos išvados ir rekomendacijos, kaip optimizuoti, patobulinti IT infrastruktūrą ir jos valdymą.

 

2. Prevencinė priežiūra:

Serverių, tinklo įrangos ir atsarginių kopijų monitoringas, darbo vietų operacinių sistemų atnaujinimai, antivirusinės programos atnaujinimai. Kontroliuojamas programinės įrangos legalumas.

 

3. Gedimų šalinimas darbo vietoje:

IT inžinieriaus darbo valandos pagal iškvietimus – programinių ir aparatinių gedimų bei problemų šalinimas. Programų perinstaliavimas, serverių ir kompiuterių remonto darbai (spausdintuvų ir kopijuoklių remonto darbai neįeina į abonentinį mokestį).

 

4. Problemų šalinimas nuotoliniu būdu:

Galimybė nevykstant į vietą operatyviai pašalinti gedimus, koreguoti reikiamus programinės įrangos nustatymus, atstatyti duomenis iš kopijų ir kt.

 

5. Kliento poreikių įgyvendinimas, konsultacijos:

Vartotojų sukūrimas, naujų darbo vietų diegimas, instaliavimas, perinstaliavimas, konfigūravimas ar kitų naujai atsiradusių kliento poreikių įgyvendinimas (naujų serverių diegimas, tinklo diegimas ir perinstaliavimas vertinamas kaip atskiras projektas ir į abonentinį mokestį neįeina). Vartotojų panaikinimas, darbo vietų išdiegimas. Konsultacijos visais IT klausimais tiek telefonu, tiek el.paštu, tiek pas klientą. Atstovavimas įmonei sprendžiant IT klausimus su trečiosiomis šalimis.

 

6. Duomenų apsaugos ir archyvavimo sistema:

Duomenų apsaugos sistemos priežiūra, kuri apima apsaugą nuo įsilaužimų į įmonės tinklą, antivirusinę apsaugą, duomenų archyvavimą ir kopijas (tiek vietines, tiek Cloud), serverių ir duomenų Backup, atstatymas iš Backup.

 

7. Microsoft 365 priežiūra:

Microsoft 365 platformą suteikia verslui galimybes užtikrinti patogų, efektyvų, mobilų komandinį darbą. Komparsos IT specialistai pagelbės vartotojui išsirinkti optimalų variantą, įdiegti, administruoti, spręsti kasdienines užduotis dirbant su Microsoft 365.

 

Kodėl Komparsos IT PRIEŽIŪRA?

 

1. artumas prie kliento. Klientui priskiriamas konkretus atsakingas IT inžinierius, kuris veikia tarsi įmonės vidaus darbuotojas. Jis puikiai žino įmonės IT ūkio specifiką ir pažįsta įmonės darbuotojus. Klientas, turintis pastabų dėl mūsų darbo, kreipiasi tiesiai į įmonės vadovus.

 

2. specialistų kvalifikacija ir patirtis. Įmonė veikia nuo 1994 metų. Mūsų komandą sudaro kvalifikuoti IT sistemų ir techninio centro inžinieriai, daugelis iš jų turi Microsoft ir VMware programinės įrangos diegimo bei administravimo sertifikatus. Komandos branduolį sudaro 35-40 metų amžiaus specialistai, su 15-20 metų darbo patirtimi IT srityje.

 

3. daugiau nei 70 įmonių, kurių IT ūkio dydis yra nuo 5 iki 100 kompiuterių, jau pasirinko Komparsą kaip jiems tinkamą aptarnaujančią įmonę.

 

   Dėl konkretaus pasiūlymo kreiptis į komercijos direktorę Aušrą Petrošienę. Tel.: +370 686 92084, el. paštas: ausra@komparsa.lt

   

 Jūsų ambicingus planus padės įgyvendinti mūsų darniai veikianti komanda. Patikimai ir operatyviai!