Komparsos kompiuteriai

Kopa kompiuteriai

KOPA kompiuteriai - tai Komparsos gamybos padalinyje pagaminti kompiuteriai. Aprašymus, modelius ir technines specifikacijas galite rasti www.komparsa.com puslapyje.

 

Nuo daugumos kitų Lietuvoje pagamintų kompiuterių jie skiriasi tuo, kad:

 

1. yra suprojektuoti ir pagaminti laikantis Energy Star standartų, tuo būdu naudoja mažai elektros energijos. Šioje nuorodoje esančiame sąraše pažymėkite Komparsą varnele ir davę komandą "Search database" gausite visą sąrašą Komparsos kompiuterių modelių, kurie yra sertifikuoti pagal Energy Star reikalavimus.

Stulpelyje "E TEC (kWh)" nurodytas skaičius rodo pagal specialią formulę suskaičiuotas metines vidutines vieno kompiuterio elektros energijos sąnaudas.

 

2. yra sertifikuoti pagal EPEAT reikalavimus, t.y. yra pagaminti nenaudojant kenksmingų medžiagų, yra lengvai perdirbami, gamybos procesas yra nekenksmingas aplinkai. Komparsos gaminių, kurie atitinka EPEAT reikalavimus, sąrašą rasite šitoje nuorodoje atlikę šiuos veiksmus: "Search the registry" -> Select a Device category (pasirenkame Computers and Displays) -> Select a Country (pasirenkame Lithuania) -> Search by country/manufacturer.

 

3. nes yra testuoti ir sertifikuoti pagal Microsoft metodiką, kaip visiškai suderinami su Microsoft Windows operacinėmis sistemomis. Šioje svetainėje  jūs rasite informaciją apie Komparsos kompiuterius sertifikuotus Microsoft Windows operacinėms sistemoms. Langelyje "Select a group" pasirinkę "System",  langelyje "Enter a search value" suvedę "Komparsa" ir paspaudę "Search" gausite Microsoft sertifikuotų Komparsos kompiuterių sąrašą.